RAMOS POSLAO PORUKU OZLIJEĐENOM SALAHU: / Evo što mu je beskompromisni Španjolac poručio na Twitteru

'Ponekad nogomet pokaže svoju dobru stranu, a ponekad i lošu'

27.5.2018.
12:21

Kapetan Reala Sergio Ramos sinoć je protiv Liverpoola odigrao jednu od svojih, možemo to kazati, najagresivnijih utakmica u karijeri.

JE LI RAMOS NAMJERNO ‘SLOMIO’ SALAHA? NAVIJAČI SU SIGURNI: ‘Šu*ak, znao je što radi! Nek’ gori u paklu’

Jedan od najboljih igrača svijeta, Egipćanin Mohamed Salah ozlijedio se u 26. minuti velikog dvoboja, te u pet minuta kasnije morao napustiti igru upravo zbog Ramosa koji ga je zahvatom srušio na travnjak i ozlijedio mu rame. Tako je Španjolac doveo u pitanje Salahov nastup na Mundijalu...

Udario laktom Kariusa

Ramos je u 49.minuti laktom udario i vratara RedsaKariusa. Većina je uvjerena kako je Ramos namjerno "izvukao2 ruku Salahu, te eliminirao najveću opasnost po Real u finalu...

PROCURIO PRLJAVI POTEZ KAPETANA REALA: Je li ovo razlog katastrofalne noći Kariusa?

Međutim, sumnjamo u tako nešto. Vjerujemo kako je bilo u žaru borbe. Ramos se nakon pobjede sjetio Egipćanina, koji zbog ozljede riskira nastup na Svjetskom prvenstvu.

"Ponekad nogomet pokaže svoju dobru stranu, a ponekad i lošu. Iznad svega, mi smo profesionalci. Brz oporavak ti želim, Mohamed Salah", napisao je Ramos na Twitteru.

Rekordni Kraljevi

Nogometaši Reala osvojili su Ligu prvaka nakon što su u finalu u Kijevu slavili protiv Liverpoola s 3-1 (0-0) i tako po treći uzastopni put postao prvakom Europe, ukupno 13. u povijesti.

Pogotke su za Kraljeve postigli su Karim Benzema (51) i dvostruki strijelac Gareth Bale (64,84 ), dok je za Liverpool pogodio Sadio Mane (55) na dodavanje Dejana Lovrena. Za dva od tri gola Reala izravni krivac je bio tragičar utakmice njemački vratar Loris Karius.

je odigrao cijelu utakmicu za Real i to odlično, Mateo Kovačić je ostao na klupi Los Blancosa, a Lovren je odradio svih 90 minuta za Redse.

SVIJET SE KLANJA LUKI MODRIĆU: /

Kapetan Vatrenih zaslužan je za kreiranje dinastije! 'On je jedan od najboljih igrača ikad rođenih'

Kapetanu hrvatske reprezentacije Modriću to je čak četvrti naslov prvaka Europe, a Kovačiću treći, dok je Lovren 19. hrvatski igrač koji je od neovisnosti nastupio u finalu Lige prvaka.