RAKITIĆ ZABIO GOL, A ŠPANJOLCI GA SVEJEDNO LOŠE OCIJENILI: / Bivši Vatreni od Marce je dobio 'jedinicu'

Ugledni sportski list Marca dao mu je samo jednu zvjezdicu za nastup, dok je Munir, koji je također zabio gol, dobio dvije zvjezdice

25.11.2020.
8:33

Nogometaši Seville osigurali su plasman u osminu finala lige prvaka nakon što su u utorak u Krasnodaru slavili s 2:1. Vodeći pogodak za Sevillu postigao je Ivan Rakitić u 4. minuti. Ocampos je ubacio s desne strane, Krasnodarov brazilski branič Pantaleo odbio je glavom loptu na 20-ak metara, gdje je na nju natrčao bivši hrvatski reprezentativac te preciznim poluvolejem pogodio desni donji kut domaćih vrata.

Domaći su izjednačili u 56. minuti, kad su "prebrojili" obranu Seville, a Wanderson je poslao loptu u mrežu s desetak metara. Sve do pete minute sučevog dodatka Krasnodar je imao bod u džepu, a tada je spretni Munir El Haddadi svojom snalažljivošću u kaznenom prostoru postigao pogodak koji je Sevilli dva kola prije kraja grupne faze osigurao plasman u osminu finala.

RAKITIĆ OTKRIO ŠTO STOJI IZA NJEGOVE MAJSTORIJE: /

'Primijetio sam što su napravili protivnici, a lopta mi je savršeno sjela'

Sjajan gol

Iako je zabio prvi pogodak na utakmici, Ivan Rakitić nije dobio baš dobre ocjene španjolskih novinara za svoj nastup protiv Krasnodara. Ugledni sportski list Marca dao mu je samo jednu zvjezdicu za nastup, dok je Munir, koji je također zabio gol, dobio dvije zvjezdice.

„Hrvat je opalio desnicom odbijenu loptu i smjestio ju točno pored Godorovljeve vratnice. Sevilla je stekla prednost i plan je bio da ju sačuvaju“, stoji u Marcinom tekstu pored opisa Rakitićevog gola.