RAKITIĆ SE POHVALIO GOLOM, ODMAH MU SE JAVIO POZNATI SRBIN: / 'Idemooooooo, baćooooooooo'

28.9.2020.
9:53

Sada već bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić zabio je pogodak za Sevillu u gostujućoj pobjedi 3:1 protiv Cadiza. Bio je to drugi Rakitićev nastup nakon povratka u andaluzijsku momčad. U prvom susretu je izborio jedanaesterac u porazu od Bayerna u Superkupu (1:2), a u nedjelju se upisao među strijelce u pobjedi protiv Cadiza.

"Jako sam sretan zbog ove pobjede i zbog gola! Ajmo, moja Sevilla!", napisao je nakon odlične utakmice Ivan Rakitić na svom Instagramu.

Njegovu objavu lajkalo je praktički preko noći više od 180 tisuća ljudi, a javio mu se i poznati srpski nogometaš Nemanja Gudelj, njegov suigrač iz Seville koji mu je napisao: "Idemoooooo, baćooooooooo".

U BARCELONI SE SADA SIGURNO HVATAJU ZA GLAVU: /

Nakon Suareza, zabio i Rakitić, Sevilla slavila u gostima

Svoj na svome

Domaćin je poveo u 48. minuti golom Salvija, no Sevilla je okrenula rezultat s tri gola u nizu. Izjednačio je Luuk de Jong u 66. minuti, goste je u vodstvo doveo Munir u 90. minuti, a pobjedu je potvrdio Rakitić golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Bio je to njegov 35. pogodak u 151 nastupu za Sevillu čiji je dres nosio od 2011. do 2014. Za Sevillu je ovo bila prva utakmica u Primeri ove sezone, dok je Cadiz upisao drugi poraz u tri kola.