RAKITIĆ OTVORENO UDARIO PO UPRAVI BARCELONE, LEGENDA GA PODRŽALA: / 'Nažalost, tako je bilo planirano'

Sukobi uprave Barcelone i igrača krenuli su kritikama Erica Abidala na koje je žestoko reagirao Messi,

26.2.2020.
11:05

Barcelona nije prošla baš uvjerljivo na gostovanju podno Vezuva. Katalonci su jedva izvukli 1:1 i sada će se morati vaditi kod kuće. Napoli je na San Paolu od 30. minute vodio pogotkom Driesa Mertensa, a konačnih 1:1 postavio je Antoine Griezmann u 57. minuti. Ivan Rakitić je bio u početnoj postavi Barcelone, a izašao je iz igre u 56. minuti.

Osim rezultatom, Katalonci ne mogu biti zadovoljni ničim drugim, a u završnici dvoboja dva žuta kartona zaradio je Arturo Vidal pa ga neće biti u uzvratu, baš kao ni Busquetsa koji će pauzirati zbog žutih kartona. To posljedično znači da će Setien i u uzvratnoj utakmici od prve minute morati igrati s Rakitićem, a hrvatski je nogometaš nakon utakmice s Napolijem odlučio malo progovoriti o nedostatku širine u svojoj momčadi. Rakitić je poslao jasnu poruku upravi, s kojom igrači ovih dana baš nisu u dobrim odnosima.

ZANIMLJIVE OPASKE RAKITIĆA NAKON NOVOG KIKSA BARCELONE: /

Katalonci upali u gadan problem, a Vatreni krenuo 'podbadati'

Rakitić kritizirao, suigrač ga podržao

“Da, ali to su sve već znali odgovorni. Rješenje je takvo kakvo je. Mi koji smo ovdje skupit ćemo snage jer imamo vrlo važnu utakmicu u uzvratu”, rekao je Rakitić , a uskoro su mu se pridružili i još neki suigrači.

S Rakitićem se složio i legendarni Sergio Busquets.

"Imamo malu momčad, fali nam širine. Moramo se malo zamisliti. Nažalost, to je tako bilo planirano", rekao je Busquets.

Sukobi uprave Barcelone i igrača krenuli su kritikama Erica Abidala na koje je žestoko reagirao Messi, a sve je eskaliralo kad je dokazano da je predsjednik Bartomeu unajmio PR agenciju da po društvenim mrežama blati igrače, a veliča njega.