IVAN RAKITIĆ OBJAVIO EPSKU FOTKU S MESSIJEM IZ SVLAČIONICE: / Rebićev urnebesni komentar zapalio društvene mreže

'Lako ti je kad su te menadžeri izmasirali prije utakmice'

2.5.2019.
8:15

Jedan od najboljih hrvatskih nogometaša Ivan Rakitić, nakon veličanstvene pobjede svoje Barcelone nad Liverpoolom 3-0 sinoć na Camp Nou, na svom se Twitter profilu oglasio na Instagramu postom i fotografijom s junakom slavlja Lionelom Messijem.

BARCELONA - LIVERPOOL 3-0: /

Katalonski gigant pregazio Redse u prvoj utakmici, nevjerojatni Messi imao svoj šou na Camp Nou

"Velika pobjeda u ovoj noći u Ligi prvaka, hvala vam svima na podršci. Borit ćemo se i na Anfieldu za prolaz u finale Lige prvaka. Večeras smo obavili odličan posao, sad još to trebamo potvrditi u Liverpoolu", objavio je Ivan Rakitić u opisu slike s Leom Messijem na Facebooku.

Brojni nogometni fanovi su im čestitali na pobjedi, a komentar hrvatskog reprezentativca Ante Rebića istaknuo se u gomili komentara:

"Lako ti je kad su te menadžeri izmasirali prije utakmice", napisao je Rebić i skupio više od tisuću lajkova u kratkom vremenu.

U prvom susretu polufinala nogometne Lige prvaka Barcelona je na Camp Nou pred 96.000 gledatelja pobijedila Liverpool sa 3-0 i učinila veliki korak prema plasmanu u finalu.

Barcelona je povela golom Luisa Suareza u 26. minuti, a potom je uslijedio 'Messi show'. Argentinski 'čarobnjak' je u 75. povisio na 2-0, a priču je zaključio fantastičnim golom iz slobodnog udarca s više od 25 metara.

Rakitić je odigrao odlično svih 90 minuta za Barcu, dok Dejan Lovren nije nastupio za Liverpool.