RADOŠEVIĆ ZABIO LIGAŠKI PRVIJENAC: / Karlo Bartolec odigrao čitavu utakmicu za Nordsjælland

Radošević zabio pogodak za 3-3 u 85. minuti

10.2.2019.
21:26

U susretu 21. kola danskog nogometnog prvenstva Nordsjælland i Brondby su odigrali 3-3, a treći gol za goste zabio je hrvatski nogometaš Josip Radošević.

LEGANES RAZBIO BETIS, EN NESRY NAPRAVIO ŠOU: /

Valencia 13. put remizirala

Radošević je zabio pogodak za 3-3 u 85. minuti iz kaznenog udarca. Bio je to njegov prvi ligaški pogodak za Brondby otkako je stigao u ovaj klub u srpnju prošle godine iz Hajduka. Ukupno je zabio dva u svim natjecanjima.

Radošević je odigrao cijeli susret za goste baš kao i Karlo Bartolec za domaći sastav. Bivši branič Lokomotive, koji je u Nordsjællandu od 2016. je u 9. minuti asistirao Godswayu Donyohu za vodstvo 1-0. Donyohu se upisao među strijelce i u 67. minuti, a pogodak za domaći sastav zabio je i Andreas Olsen iz jedanaesterca u 59. minuti. Golove za Brondby osim Radoševića zabili su i Besar Halimi (29-11m) i Mikael Uhre (55).

Lider prvenstva Køpenhagen je sa 6-1 pobijedio Odense. Junak susreta bio je Robert Skov koji je zabio tri gola, te upisao jednu asistenciju.

Kopenhagen vodi na ljestvici sa 50 bodova, Midtylland je drugi sa 44 boda i utakmicom manje, a treći je Brondby sa 31 bodom, koliko ima i Randers na četvrtoj poziciji.