RADAMEL FALCAO ZABIJA OTKUD POŽELI: / Pogledajte golčinu El Tigrea, opalio je skoro s centra

Nogometaši Monaca plasirali su se u četvrtfinale francuskog Liga kupa

13.12.2017.
10:14
Screenshot

Iako bez nekolicine u početnoj momčadi, nogometaši Monaca plasirali su se u četvrtfinale francuskog Liga kupa 2-0 pobjedom protiv Caena. Istaknuti se mora golčina kolumbijskog majstora jer ono što je Radamel Falcao napravio ne viđa se svaki dan.

Osamnaesti pogodak u 21 utakmici sezone Falcao je postigao u 85. minuti utakmice igrane u utorak, odnosno deset minuta nakon što je zakoračio na travnjak. Loptu je prihvatio malo ispred kruga centra i bez previše razmišljanja odapeo preko Caenovog golmana za konačan rezultat.

Utakmice Kupa postale su Monacu prilično važne nakon što se momčad oprostila od Lige prvaka već u grupnoj fazi, a devet bodova zaostatka na ljestvici francuskog prvenstva u kojem imaju titulu aktualnog prvaka znači i sve manje šansi da se ponovi prošlosezonski ligaški uspjeh.