PSG BEZ MILOSTI PREMA CRVENOJ ZVEZDI: / Mega golijada na Parku prinčeva; Neymar imao svoj privatni šou

PSG na svome terenu pobijedio beogradsku Crvenu Zvezdu 6-1

3.10.2018.
20:45

U utakmici 2. kola nogometne Lige prvaka u srijedu navečer, PSG je na svome terenu uvjerljivo slavio protiv beogradske Crvene zvezde 6-1 nanijevši beogradskom sastavu najteži europski poraz u povijesti kluba, a prvo ime dvoboja bio je Neymar zabivši hat-trick.

NEYMAR SE POIGRAVAO SA ZVEZDOM: Pogledajte kako je brazilska megazvijezda uništavala Srbe

Zvezda se držala svega 20 minuta

Srpski prvak je u prvom kolu iznenadio favorizirani Napoli odigravši 0-0, no u drugom kolu doživio je pravi debakl. Crvena zvezda se dobro držala u prvih 20 minuta, no onda je procurilo. Pariška momčad nakrcana zvijezdama načela je prvaka Srbije u 20. minuti prekrasnim pogotkom brazilske megazvijezdeiz slobodnog udarca.

IVAN RAKITIĆ NAJAVIO VELIKU POBJEDU BARCE NA WEMBLEYJU: Otkrio i reakciju na izostanak novog ugovora

PSG na poluvremenu vodio 4-0

PSG je do kraja poluvremena zabio četiri gola, a u nastavku još dva. Pobjeda PSG-a je mogla biti i uvjerljivija, no Milan Borjan se istaknuo s nekoliko odličnih obrana...

Mbappe i Neymar izigrali obranu gostiju za 2-0

Na 2-0 povisio je Neymar samo dvije minute kasnije. Mbappe i Neymar izigrali su obranu gostiju u toj akciji, mladi Francuz poslao je završni pas u peterac, a Neymaru nije bilo teško zabiti. U 36. minuti urugvajski napadač Cavani je pogodio mrežu za 3-0, nakon što je iskoristio još jednu pogrešku beogradske obrane...

Di Maria zabio za 4-0

Četvrti pogodak djelo je argentinskog majstora Ángela Di Maríje u 41. minuti. Meunier je poslao sjajno dodavanje pred vrata gostiju, a Ángel Di María je laganim dodirom pospremio loptu u mrežu za visokih 4-0 i ludnicu domaćih navijača.

Mbappe zabio za ogromnih 5-0, Marko Marin smanjio na 5-1

U 70. minuti Mbappe je zabio za ogromnih 5-0, da bi za 5-1 pogodio Marko Marin.

Neymara u 81. prelijepo zabio slobodnjak s nekih 25 metara

Šesti gol na utakmici djelo je Neymara u 81. minuti. Brazilac je prelijepo zabio slobodnjak s nekih 25 metara. Zakucao je loptu u desne rašlje, a golman Crvene Zvezde Borjan je samo pogledom ispratio loptu.

PSG je ovom pobjedom došao do prva tri boda ove sezone u Ligi prvaka i gol razlike 8-4. Crvena Zvezda, s druge strane, ima jedan osvojeni bod uz gol razliku 1-6 i posljednja je momčad skupine C Lige prvaka.

Do sada je najveći europski poraz Zvezda upisala 2004. kada je izgubila od PSV Eindgovena sa 0-5. U drugom susretu iz ove skupine večeras se sastaju Napoli i Liverpool.

Schalke slavio u skupini D protiv Lokomotiva

U ranijem terminu odigrana je i utakmica između Lokomotiva i Schalkea u skupini D. Njemački sastav je slavio u Moskvi sa 1-0 golom Westona McKenniea u 88. minuti. Vedran Ćorluka nije nastupio za ruski sastav.

Kasnije se sastaju Porto i Galatasaray. Na ljestvici vodi Schalke sa četiri boda, Galatasaray ima tri, Porto jedan bod, dok je Lokomotiv upisao i drugi poraz.