PSG OSTAO BEZ DVIJE MEGAZVIJEZDE: / Ovo je jedna od najcrnjih nogometnih večeri u skorije vrijeme; pogledajte zlokobnu pošast

PSG u potpunom šoku

20.11.2018.
23:11

Ono što se činilo kao mirna večer ispunjena prijateljskim ogledima diljem svijeta, postat će jedna od najcrnjih nogometnih večeri u skorije vrijeme, pogotovo za bogati francuski PSG. Naime, klub iz Pariza je u sat vremena izgubio dvojicu najvažnijih igrača. U nastupima za Brazil Neymara i u nastupu za Francusku Mbappea, javljaju ugledni svjetski mediji, BBC iz Engleske, madridski As, te američki ESPN.

NJEMAČKA BEZ STATUSA NOSITELJA NA ŽDRIJEBU SKUPINA ZA EURO: /

Srbi ušli u drugi rang i mogu igrati protiv Hrvatske

Naime, u Brazil i Kamerun u Milton Keynesu odigrali su prijateljsku utakmicu (pobjeda Selecaa 1-0 golom Richarlisona u 45.), u kojoj je već u 8. minuti igru napustio Neymar, nakon što se poslije jedne solo akcije i pokušaja šuta iz daljine uz bolnu grimasu i šepanje uhvatio za preponu.

Samo sat vremena kasnije, na susretu Galskih pijetlova i Urugvaja, u 36. minuti s terena je morao izaći Kylian Mbappe, koji je nezgodno pao na rame nakon kontakta s vratarom Urugvaja, te je za njega nastup na Stade de Franceu u Parizu bio završen. Inače, Francuzi su slavili protiv Urugvaja rezultatom 1-0 zahvaljujući pogođenom kaznenom udarcu napadača Girouda u 52. minuti.

France's midfielder Kylian Mbappe (L) leaves the pitch after getting injured during the friendly football match France vs Uruguay, on November 20, 2018 at the Stade de France in Saint-Denis, outside Paris. (Photo by Anne-Christine POUJOULAT / AFP)