PSG I MONACO REMIZIRALI U RASPUCANOM FRANCUSKOM DERBIJU: / Neymar zabio dva komada, Subašić kažnjen

12.1.2020.
23:27

U derbiju 20. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku prinčeva odigrao 3:3 protiv Monaca.

Bila je to sjajna utakmica sa šest golova pri čemu je pet palo u prvom dijelu.

PSG je poveo, Monaco je potom okreno rezultat u svoju korist, da bi Parižani do kraja prvog dijela s dva gola došli do vodstva 3:2. U nastavku susreta gosti su izjednačili

Strijelci za PSG bili su Neymar (3', 42'-11m) i Fode Ballo (24'-ag), dok su strijelci za goste bili Gelson Martins (7'), Wissam Ben Yedder (13') i Islam Slimani (70')

Danijel Subašić nije bio u krugu kandidata za gostujući sastav zbog crvenog kartona zarađenog protiv Lillea i to zbog prigovora dok je sjedio na klupi za pričuve.

JUVENTUS SLAVIO PROTIV ROME: /

Ronaldo i Demiral zabili za prvo mjesto na ljestvici talijanske lige

Dijon iznenadio Lille

U ranije odigranom susretu Dijon je priredio iznenađenje pobijedivši doprvaka Lille sa 1:0.

Pogodak odluke zabio je Julio Tavares u 47. minuti. Dijon je do vodstva stigao s igračem manje nakon što je u 21. minuti isključen Hamza Mendyl, no od 67. minute i gosti su igrali s igračem manje, 'pocrvenio' je Boubakary Soumare.

Domagoj Bradarić je za goste igrao do 79. minute.

Nantes je na gostovanju pobijedio St Etienne sa 2:0, a golove su zabili Mehdi Abeid (23') i Ludovic Blas (48').

Na ljestvici vodi PSG sa 46 bodova, Marseille je drugi sa 41 bodom, dok je treći Rennes sa 33 boda.