PRVO JUNAK, PA TRAGIČAR: / Pogledajte kako je Brozović poklonio gol Borussiji

Milanska momčad imala je 2:0 na poluvremenu, ali je nekim čudom do kraja utakmice sve prosula

5.11.2019.
23:30

Hrvatski veznjak Marcelo Brozović svakako je obilježio utakmicu četvrtog kola Lige prvaka koju je njegov Inter izgubio s 3:2 na gostovanju kod Borussije Dortmund. Milanska momčad imala je 2:0 na poluvremenu, ali je nekim čudom do kraja utakmice sve prosula i izgubila s 3:2.

Brozović je prvo briljirao kod drugog gola Intera kada je prošao trojicu igrača i dao predasistenciju za konačni gol Vecina. Međutim, kasnije je Brozović ispao tragičar.

Igrala se 63. minuta kad je Inter izveo aut na svojoj polovici, lopta je išla prema Brozoviću, a on ju je vrlo mlitavo primio i Alcacer mu je lako oteo loptu i zatim je dodao Brandtu koji je zabio.