PRVI PORAZ HRVATSKOG TRENERA: / Bivši najbolji strijelac HNL-a počeo tresti mreže i u Italiji

Hrvatski stručnjak Ivan Jurić doživio je prvi poraz u talijanskoj Seriji A otkad je preuzeo vođenje nogometaša Genoe.

18.9.2016.
18:23
Slavko Midzor/PIXSELL

Jurićeva je momčad u četvrtom prvenstvenom kolu poražena na gostovanju kod Sassuola s 0-2. Samo tri dana nakon što je kod kuće u Europskoj ligi potopio Athletic Bilbao s 3-0, Sassuolo je na istom stadionu slavio i protiv Genoe pogocima Politana s bijele točke i Defrela.

Posavec branio za Palermo

Crotone i Palermo odigrali su neodlučeno 1-1 u utakmici u kojoj je za goste branio hrvatski vratar Josip Posavec. Domaći su poveli pogotkom Trotte u 23. minuti, a u drugom je poluvremenu izjednačio prošlosezonski prvi strijelac hrvatskog prvenstva Ilija Nestorovski, bivši napadač zaprešićkog Intera. Prvi mu je to gol u novom klubu.

Chievo je slavio na gostovanju kod Udinesea s 2-1, a zadnje tri minute je za domaćine odigrao Stipe Perica.