Pravilnik o upotrebi kolačića

PRVA REAKCIJA

DALIĆEV ADUT PROKOMENTIRAO VELIKI SUDAČKI PREVID NA NAŠU ŠTETU: ‘Bio je faul. Borili smo se, ali nismo uspjeli…’

‘Zabili smo rani gol što u jednu ruku nije bilo dobro za nas’

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je bod na gostovanju u Cardiffu, gdje je protiv Walesa odigrala 1-1 (1-1). Nikola Vlašić je doveo Hrvatsku u vodstvo u 9. minuti, a u trećoj minuti sučevog dodatka u prvom dijelu izjednačio je Gareth Bale.

“Pa da, nismo znali da je Walesu ovo posljednja šansa za Euro. Zabili smo rani gol što u jednu ruku nije bilo dobro za nas. Taj gol za 1:1 je bio faul na Mateu. Borili smo se, ali nismo uspjeli uzeti bodove. Prvi smo u grupi i to je najbitnije. U svlačionici nakon gola smo si rekli da se držimo dogovora, ali nije bilo toliko prostora za šansu”, kazao je Josip Brekalo za kameru Nove TV.

[FOTO] WALES – HRVATSKA 1:1: Vatreni propustili potvrditi vizu za Euro! Imali smo nevjerojatan peh u Cardiffu