Nogometaši madridskog Reala savladali su francuskog prvaka PSG-a s minimalnih 1:0 u prijateljskom susretu odigranom na Khalifa Stadiumu u Dohi. Moćni PSG nije uspio niti jednom zatresti mrežu.

2.1.2014.
18:19

Jedini gol na susretu postigao je Jese Rodriguez u 16. minuti prizemnim udarcem u dalji donji vratarov kut nakon lijepog proigravanja Alvara Morate u prostor.

Pokazalo se da je to bio jedini pogodak na susretu u kojem drugo poluvrijeme za Real odigrao hrvatski reprezentativac Luka Modrić, kao i ponajbolji svjetski nogometaš Cristiano Ronaldo.

PSG je vjerojatno najbolju priliku za postizanje gola imao u 16. minuti kada je Edinson Cavani izašao sam ispred Diega Lopeza, ali je na kraju španjolski vratar bio uspješniji.

Do kraja utakmice bilo je prilika na obje strane, Real je čak pogodio stativu i gredu, međutim rezultat se nije mijenjao.