POVREMENI HRVATSKI REPREZENTATIVAC ASISTIRAO U POBJEDI: / Antonio Jakoliš igrao za APOEL u Nikšiću

Karlo Bartolec bio asistent za prvi pogodak FC Kopenhagena

23.7.2019.
22:12

Hrvatski veznjak Karlo Bartolec bio je asistent za prvi pogodak FC Kopenhagena koji je u prvoj utakmici 2. pretkola nogometne Lige prvaka kao gost u Oswestryju svladao velškog predstavnika TNS sa 2-0 (1-0).

Bartolec, koji je odigrao čitav susret za FC Kopenhagen, asistirao je u 18. minuti Sotiriouu, dok je drugi pogodak postigao Skov u 61. minuti iz 11-erca.

DINAMO OTVORIO NOVU EUROSEZONU: /

Modri na krilima Oršića do lagane pobjede

Antonio Jakoliš igrao je za APOEL iz Nikozije do 70. minute u 1-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Sutjeske u Nikšiću.

REZULTATI PRVIH UTAKMICA 2. PRETKOLA: Utorak: Viktoria Plzen (Češ) - Olympiacos (Grč) 0-0 Saburtalo (Gru) - DINAMO ZAGREB (HRV) 0-2 (Oršić 67, Petković 78-11m) PSV (Niz) - Basel (Švi) 3-2 (Bruma 14, Lammers 89, Malen 90+3 / Al. Ajeti 45+1, A. Fernandez 79) TNS (Wal) - FC Kopenhagen (Dan) 0-2 (Sotiriou 18, Skov 61-11m) Sutjeska (CG) - APOEL (Cip) 0-1 (De Vincenti 42-11m) Srijeda: BATE (Bje) - Rosenborg (Nor) Ferencvaros (Mađ) - Valletta (Mal) CFR Cluj (Rum) - Maccabi Tel Aviv (Izr) Maribor (Slo) - AIK (Šve) Celtic (ŠkO) - Nomme Kalju (Est) Dundalk (Irs) - Qarabag (Aze) Crvena zvezda (Srb) - HJK (Fin)