[VIDEO] POTEZ ISTINSKOG GENIJALCA: / Nova Messijeva majstorija bacila je u trans sve ljubitelje nogometa

Lionel Messi u srijedu je još jednom dokazao da živimo u vrijeme istinskog nogometnog genijalca, za mnoge i najvećeg igrača svih vremena.

28.9.2017.
9:30
Screenshot

Barcelona je teže od očekivanog došla do pobjede na gostovanju kod lisabonskog Sportinga (1-0) u drugom kolu Lige prvaka i to zahvaljujući autogolu Sebastiana Coatesa. Messija ovaj put nije bilo među strijelcima, ali je u drugom poluvremenu još jednom oduševio svijet svojom nogometnom čarolijom.

MOŽE LI SE OVAKO DO NASLOVA? /

Barcine strijelce predvodi Messi, a onda slijedi nevjerojatan podatak

Dvanaest golova u deset utakmica

Igrala se 59. minuta kada je jedan od suparničkih igrača oborio Argentinca na tlo. No, za razliku od mnogih igrača koji bi u takvoj situaciji tražili prekršaj, Messiju je na pameti bilo nešto drugo. Iako je bio u teškoj poziciji, uspio je podići loptu s tla, prebaciti čuvara i nastaviti akciju.

Messi je u novu sezonu zakoračio na fantastičan način. U prvih je šest kola španjolskog prvenstva zabio čak devet golova i uvjerljivo je prvi strijelac prvenstva, još dva pogotka je dodao u pobjedi protiv Juventusa na startu Lige prvaka (3-0), a jedan je postigao i u španjolskom Superkupu.