PORTUGAL I POLJSKA ODIGRALI LJEPOTICU VEČERI S PET GOLOVA: / Srbija bolja od Crne Gore

Susret u Chorzowu završio je pobjedom Portugala 3-2

11.10.2018.
22:42

Jedina utakmica u četvrtak navečer iz A kategorije u Ligi nacija bio je onaj između Portugala i Poljske. Susret u Chorzowu završio je pobjedom Portugala 3-2 koji je tako došao jako blizu osiguranju plasman na završnicu Lige nacija.

Nema Ronalda, nema problema

Cristiano Ronaldo možda još uvijek nije upisao niti jedan nastup u Ligi nacija, no Portugalcima za sad uopće i da nije potreban u Ligi nacija. Poljska je povela u 18. minuti preko Piatek koji je tako fantastičnu formu u Genoinom dresu donio i u reprezentaciju Poljske. Sevillin Andre Silva donio je izjednačenje u 31., da bi Glik autogolom u 43. prebacio lopticu na portugalsku stranu.

Portugal povećao prednost preko Bernarda Silve

Početkom drugog dijela Portugal je povećao prednost preko Bernarda Silve koji je zabio u 52., da bi Poljaci do kraja uspjeli tek ublažiti poraz golom Blaszczykowskog u 77. minuti.

U Podgorici je Crna Gora ugostila Srbiju i izgubila 2-0. Za Orlove je zabijao Mitrović s bijele točke (18.) i iz igre u 81. minuti.

Vatreno je bilo na tribinama stadiona "Pod Goricom", na južnoj tribini došlo je do međusobne tučnjave navijača. Više o tome možete pročitati - OVDJE. Kosovo je svladalo Maltu 3-1, a Lirim Kastrati nije bio ni na klupi kod domaćina.

LIGA A - SKUPINA 3:

POLJSKA - PORTUGAL 2-3 (Piatek 18, Blaszczykowski 77//Andre Silva 31, Glik 41-ag, Bernardo Silva 52)

POREDAK: Portugal 6, Italija i Poljska po 1 bod.