POGLEDAJTE BIJES ZLATANOV / 'Ova usrana drzava ne zasluzuje PSG!'

Nakon sto su na velicanstven nacin bez iskljucenog Zlatana Ibrahimovica izbacili Chelsea iz Lige prvaka, nogometasi PSG-a dozivjeli su neocekivani poraz u domacem prvenstvu. U 29.

15.3.2015.
21:53

Bordeaux je u ludoj utakmici dva puta imao vodstvo, PSG se oba puta vracao, a onda dvije minute prije kraja primio gol za 3:2. Domace je u vodstvo doveo Sane u 18. minuti, a rezultat se nije mijenjao sve do pete minute drugog dijela u kojem smo vidjeli pravu golijadu.

Na 1:1 je u 50. minuti izjednacio Zlatan Ibrahimovic, a prednost je domacinu ponovno vratio Khazri u 71. minuti. PSG je ponovno jurnuo po izjednacenje, a pritisak se isplatio u 85. minuti kad je neumorni Ibra zabio za 2:2, ovoga puta iz jedanaesterca.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Za veliko slavlje domacina pobrinuo se Diego Rolan, koji je u 89. minuti donio Bordeauxu sva tri boda.

Iako je dobio jedanaesterac, Zlatan Ibrahimovic bio je ogorcen na suce. Nakon razocaravajuceg poraza, bijesni Zlatan je na putu prema svlacionici dobacio u kameru:

"U 15 godina nisam vidio ovakvo sudenje. Ova usrana drzava ne zasluzuje PSG!".