PJACIN NOVI KLUB UPISAO POBJEDU: / Marko čitav susret odgledao s klupe

2.2.2020.
21:20

U susretu 24. kola belgijskog nogometnog prvenstva Anderlecht je pobijedio Mouscron sa 1:0 spojivši dvije pobjede što posrnulom belgijskom velikanu nije uspjelo od početka studenog.

Pogodak odluke zabio je Antoine Colassin u 70. minuti na asistenciju Austrijanca hrvatskih korijena Petera Žulja.

MASOVNA TUČNJAVA NAKON UTAKMICE: /

200 maskiranih torcidaša napalo policiju, ovi uzvratili pendrecima; jedan policajac ozlijeđen

Hrvatski reprezentativac Marko Pjaca, koji je prije nekoliko dana stigao u Anderlecht na posudbu iz Juventusa, utakmicu je pratio s klupe za pričuve, dok je Stipe Perica za goste igrao do 54. minute.

Anderlecht se trenutačno nalazi na osmom mjestu sa 33 boda, čak 24 manje od lidera Club Bruggea.