PIVARIĆ ASISTIRAO U REMIJU DYNAMA NA TEŠKOM GOSTOVANJU: / Namjestio jedini gol za svoju momčad

Lijevi bek hrvatske reprezentacije asistirao je za jedini pogodak svoje momčadi

16.9.2018.
21:12

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Pivarić odigrao je svih 90 minuta za kijevski Dinamo te je bio asistent za jedini pogodak svoje momčadi koja je u susretu 8. kola ukrajinskog prvenstva kao gost odigrao 1:1 protiv Zorje u Zaporožju.

Podjela bodova

Pivarić je asistirao Sidorčuku za poravnanje na 1:1 u 67. minuti. Prethodno je Zorju u vodstvo doveo Gromov u 44. minuti. Nastavak je ovo dobrih igara hrvatskog reprezentativca u dresu kijevskog Dinama.

Kijevski sastav sada zauzima treće mjesto na ljestvici sa 14 bodova, sedam manje uz utakmicu manje od vodećeg Šahtara, a dva manje uz također utakmicu manje od druge Oleksandrije. Zorja je četvrta sa 12 bodova.