PERU PONOVNO KOBAN ZA NAŠU SKUPINU NA SP-u: / Nakon Vatrenih srušili su i protivnika Hrvatske u Rusiji

Svi hrvatski suparnici na SP-u izgubili su u prijateljskim utakmicama

28.3.2018.
8:55
Screenshot Youtube

Hrvatski suparnici u skupini D svjetskog prvenstva u Rusiji, Argentina, Nigerija i Island doživjeli su poraze u pripremnim susretima za World Cup. Argentina je u Madridu doživjela debakl izgubivši od Španjolske 1-6, Nigerija je u Londonu izgubila od Srbije 0-2, dok je Island u Harrisonu poražen od Perua 1-3.

Španjolska deklasirala Argentinu bez Messija

VIDEO, HRVATSKA SRUŠILA MEKSIKO U DALLASU: Rakitić donio pobjedu Vatrenima u žestokom okršaju pred 80.000 navijača

Hrvatski suparnici su primili čak 11 golova postigavši pritom tek dva pogotka. U jednom od najatraktivnijih susreta večeri Španjolska je na stadionu Wanda Metropolitano deklasirala Argentinu 6-1 nanijevši 'Gaučosima' jedan od najtežih poraza u povijesti.

Island dva poraza na američkoj turneji

ŠPANJOLSKA – ARGENTINA 6:1: Furija posramila jednog od favorita SP-a, poraz upisala i Nigerija

Island je na američkoj mini-turneji odigrao utakmice protiv Meksika i Perua upisavši dva poraza. U prvom susretu Islanđani su izgubili od Meksika 0-3, a potom i od Perua 1-3.

Peru je bio bolji veći dio utakmice i posve zasluženo je izborio šestu uzastopnu pobjedu. Peruanci su imali 65 posto posjeda lopte, te 14 udaraca prema suparničkim vratima, dok je Island uputio osam udaraca. Peruanci su poveli već u 3. minuti golom Tapie, no u 22. minuti je izjednačio Fjoluson. U nastavku susreta Peru je zabio još dva gola, a strijelci su bili Ruidiaz (58) i Farfan (75).