HAT-TRICK IVANA PERIŠIĆA: Pogledajte golove kojima je hrvatska zvijezda bacila San Siro u trans

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić zabio je tri gola za Inter koji u 15. kolu talijanske Serije A na svome San Siru pobijedio Chievo s 5-0.

3.12.2017.
15:44

Ovom je pobjedom Inter skočio na čelo Serije A, a put do trijumfa Nerazzurrima je otvorio upravo Perišić u 23. minuti. Davide Santon se probio po lijevoj strani i pucao iskosa. Golman Chieva Stefano Sorrentino obranio je njegov udarac, ali odbijenu je loptu dočekao hrvatski reprezentativac i smjestio je u gol.

NEVJEROJATNE SCENE U ITALIJI: /

Kalinić zabio, ali Milan ostao bez pobjede. U sudačkoj nadoknadi izjednačio golman!

Uz kapetana Maura Icardija naš je nogometaš uvjerljivo je najbolji igrač momčadi koja pod vodstvom Luciana Spallettija ove sezone igra sjajan nogomet.

Upravo je Icardi u 39. minuti povećao na 2-0 nakon lijepe asistencije drugog hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića.

Perišić je u 57. minuti zabio svoj drugi gol dana, sjurio se po lijevoj strani, ušao u kazneni prostor i preciznim udarcem matirao Sorrentina.

Na 4-0 je samo tri minute kasnije povećao Milan Skriniar, a konačnih je 5-0 svojim trećim pogotkom postavio Perišić. Naš je nogometaš preciznim udarcem s 13, 14 metara i treći put svladao Sorrentina i kompletirao hat-trick. Bio mu je to već sedmi ovosezonski pogodak u talijanskom prvenstvu, a na kontu ima i šest asistencija.