PALA JE KONAČNA ODLUKA O SASTAVU: / Dalić će napraviti jednu promjenu u odnosu na Zagreb

Izbornik Zlatko Dalić odlučio je u uzvratnoj utakmici dodatnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo protiv Grčke krenuti od prve minute s Marijem Mandžukićem u napadu.

12.11.2017.
13:57
PIXSELL

Mandžukić zbog lakše ozljede aduktora nije igrao u zagrebačkoj utakmici u kojoj je Hrvatska deklasirala Grčku s 4-1. U prvoj ga je postavi zamijenio Nikola Kalinić koji je sjajno odradio posao, postigavši drugi pogodak i izborivši jedanaesterac.

[FOTO, VIDEO] RUSIJO, STIŽU VATRENI: /

Dalićeve trupe izdržale sve nalete Grka i izborile plasman na Svjetsko prvenstvo!

Stadion neće biti pun

U međuvremenu se Mandžukić u potpunosti oporavio i prema informacijama HRT-a, izbornik Dalić mu je odlučio pružiti šansu od prve minute. Kalinić će se u tom slučaju preseliti na klupu za što je djelomično kriva i lakša ozljeda koljena.

HRT također javlja i da stadion Karaiskakis u Pireju vjerojatno neće biti pun do posljednjeg mjesta večeras. Čini se da su mnogi odustali nakon teškog poraza na Maksimiru pa se očekuje oko 15 do 20 tisuća gledatelja.