[VIDEO] OVO OSTAVLJA BEZ DAHA: / Japanac zabio Barceloni golčinu o kojoj će pričati unucima

Katalonski gigant Barcelona je primila prvi gol u sezoni. I to kakav!

16.9.2017.
17:18
Screenshot: You Tube

Na gostovanju kod Getafea Ter Stegena je matirao Shibasaki spetakularnim udarcem s ruba kaznenog prostora. Japanski veznjak natrčao je na jednu loptu nakon ubačaja i udarcem volejem iz prve digao na noge cijeli stadion.

BIVŠA ZVIJEZDA MILANA OBOŽAVA NIKU KOVAČA: ‘On me razumije, zna kako kontrolirati tigra’

Barcelona je u sklopu 4. kola La Lige došla do pobjede 1-2. Getafe je poveo spektakularnim golom Shibasakija u 39. minuti. Katalonski gigant je poravnao na 1-1 u 62. minuti preko Denisa Suareza, a u 84. Paulinho je zabio za pobjedu.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je do 77. minute, kad ga je zamijenio upravo strijelac gola.

Ranije su u gradskom derbiju Levante i Valencia odigrali 1-1. Poveli su gosti preko Rodriga (31), a za Levante je izjednačio Enis Bardhi (41). Oba kluba iz Valencije su zasad neporaženi. Barcelona vodi s 12 bodova, Real Sociedad ima 9 i utakmicu manje, a Real je tek 10. s pet bodova.