OVO NEĆETE MOĆI PRESTATI GLEDATI: / Neuništivi Fernando Torres zabio spektakularan gol za Atletico!

Spektakularan pogodak Fernanda Torresa obilježio je utakmicu 22. kola španjolske Primere u kojoj je Atletico Madrid na Vicente Calderonu svladao Celtu s 3-2.

12.2.2017.
21:51
Screenshot

Gosti su poveli već u šestoj minuti preko Gustava Cabrala, a samo pet minuta kasnije stvari je na početak vratio 32-godišnji Torres. I to na kakav način!

HALILOVIĆ IZBORIO MJESTO U UDARNOJ POSTAVI: /

Sevilla nakon 50 godina slavila na Kanarima

Promašio i penal

Leđima okrenut golu je primio loptu koju mu je uputio Yannick Carrasco, podigao si je nogom i onda spektakularnim udarcem preko glave, iskosa s 15-ak metara, matirao golmana gostiju Sergija Alvareza.

Mogao se Torres u prvom poluvremenu i dodatno proslaviti, ali u 30. minuti je s bijele točke pogodio gredu, pa je rezultat ostao 1-1.

U nastavku se odvijala prava drama. Gosti su još jednom poveli u 78. minuti pogotkom Johna Guidettija, ali u samoj završnici je Atletico uspio napraviti preokret i doći do pobjede. Najprije je u 86. minuti izjednačio Carrasco da bi samo dvije minute kasnije za tri boda domaćih pogodio Antoine Griezmann. Naš Šime Vrsaljko je ušao u igru na poluvremenu umjesto Juanfrana.