OVO ĆE PAMTITI DO KRAJA ŽIVOTA: / Golman zabio u šestoj minuti sudačke nadoknade. I to na kakav način...

Svaki golman vjerojatno sanja kako u posljednjim sekundama utakmice zabija gol i spašava svoju momčad od poraza ili joj donosi pobjedu.

1.12.2016.
9:25
Screenshot

Upravo se to dogodilo stanovitom Masulukeu Oscarineu, ali način na koji je to napravio je spektakularan. U 11. kolu južnoafričkog prvenstva Baroka je pred svojim navijačima gubila od Orlando Piratesa s 0-1, a onda se ukazao 23-godišnji vratar.

Proslava jednako spektakularna

Oscarine je u šestoj minuti sudačke nadoknade otišao pred suparnički gol u nadi da može donijeti bod svojoj momčadi. I uspio je u svome naumu. Golman Orlanda je nakon kornera boksao loptu koja je došla do Oscarinea, a ovaj ne samo da je zabio, nego je to napravio briljantnim 'škaricama'!

A proslava koja je uslijedila bila je podjednako spektakularna kao i sam pogodak...