OVO ĆE BITI JEDAN OD NAJLJEPŠIH GOLOVA PRVENSTVA: / Poklonite se čudesnom pogotku ruskog junaka; jer, ovo nije humano

Ovo je gol koji će se vrtiti više puta na špicama najboljih poteza ovog SP-a

14.6.2018.
19:18
Screenshot

Nogometaši Rusije u četvrtak su ostvarili uvjerljivu 5-0 (2-0) pobjedu protiv Saudijske Arabije u prvoj utakmici Svjetskog prvenstva, koja je u četvrtak odigrana na stadionu Lužnjiki u Moskvi pred 81.000 gledatelja.

RUSIJA FURIOZNO OTVORILA SVJETSKO NOGOMETNO PRVENSTVO: Čerišev i društvo poigrali se sa Saudijskom Arabijom

U prvoj minuti sudačke nadoknade za 4-0 strijelac je bio junak susreta Denis Čerišev, što mu je bio drugi pogodak na utakmici, i to kakav. Čerišev, igrač kojeg se očekivalo u prvih 11, ali koji je ušao umjesto ozlijeđenog Alana Džagojeva u prvom poluvremenu, zabio u 91. minuti prekrasnim udarcem vanjskim dijelom kopačke, nakon što je sjajno primio jednu "prsima" serviranu loptu, te matirao s nekih 15 metara Al Muaioufa...

Ovo je gol koji će se vrtiti više puta na špicama najboljih poteza ovog SP-a.