OVAKO MAKSIMIR POZDRAVLJA SAMO NAJVEĆE: / Pogledajte kako su s terena ispratili modrog junaka

Velika pobjeda Modrih bila je u velikoj mjeri zasluga Izeta Hajrovića

22.2.2019.
8:14
Screenshot

Dinamo je sinoć osigurao plasman u osminu finala Europa lige pobjedom protiv Viktorije Plzen s uvjerljivih 3:0. Viktoria Plzen je u Zagreb stigla s pobjedom od 2:1 iz prvog susreta šesnaestine finala, ali im to nije puno pomoglo. Dinamo je ekspresno poveo s 1:0 kada je nakon fantastične akcije mrežu gostiju zatresao Oršić.

Publika prepoznala njegov utjecaj

Dvadesetak minuta kasnije već je bilo 2:0, a ovaj put je strijelac bio stoper Dinama. Izet Hajrović je odlično izveo prekid, a najviši u kaznenom prostoru gostiju bio je Emir Dilaver koji pogađa za 2:0 i ludnicu na tribinama.

Hajrović se početkom drugog dijela mogao upisati u listru strijelaca, ali je njegovu "bombu" obranio golman Plzena. Iz igre je izašao u 68. minuti kada su svi na Maksimiru ustali i zapljeskali mu, a takvo nešto se odavno nije dogodilo na Maksimiru. Hajrović je očito to itekako zaslužio.