DETALJ SPEKTAKLA NA ANFIELDU KOJI JE OSTAO NEZABILJEŽEN: / Ovako je brazilski majstor posramio Vidu

Publika na Anfieldu glasno je uzdahnula zbog fantastičnog poteza Williana

5.6.2018.
15:07
Screenshot

Willian, zvijezda Chelsea i brazilske nogometne reprezentacije, 29-godišnji je krilni napadač koji je u nedjeljnoj utakmici Hrvatske i Brazila (0-2) na Anfieldu bio jedan od najboljih nogometaša na tranjaku. Uz Neymara, Willian je bio najopasniji u redovima Brazila...

HRVATSKA ZVIJEZDA ODUŠEVILA FANOVE PROTIV BRAZILA: ‘Ovaj tip je nevjerojatan, njegovi driblinzi nisu s ovog svijeta’

Domagoj Vida, lijevi branič Vatrenih u toj utakmici (Dalićev eksperiment za Argentinu i Messija), vodio je veliku borbu s Willianom. Ponekad uspješnije, ponekad manje, ali uglavnom, Brazilac mu je zadavao dosta muka. Ne samo njemu, nego i ostalim Vatrenima koji su morali spriječavati njegova ubacivanja sa desne strane, križanja i "podvaljivanja" lopti...

SLAVNI HAJDUKOVAC ZA NET.HR: ‘Moramo se koncetrirati na prvu utakmicu s Nigerijom, a ne u ovom trenutku razmišljati o Argentini’

Lovren je u drugom poluvremenu sjajno reagirao na jedan njegov ubačaj, a primjetili smo i jedan zanimljivi detalj. Naime, u 73. minuti, prilikom rezultata 1-0 za Brazil, Willian je majstorski u jednom izlasku prema naprijed gurnuo loptu kroz noge Vidi koja je došla do Paulinha, a koji ju nije uspio zadržati u svojim nogama.

Publika na Anfieldu glasno je uzdahnula zbog fantastičnog poteza kojeg možete vidjeti u priloženoj kompilaciji Willianove prezentacije protiv Hrvatske od 4:31.