DALEKI ROĐAK IGORA TUDORA ZABIO GOL: / Otvorio je vrata velikoj i bitnoj domaćoj pobjedi

Fran Tudor zabio gol u Poljskoj

17.4.2021.
20:03

Hrvatski nogometaš Fran Tudor, daleki rođak Igora Tudora, bio je strijelac prvog gola u 3:1 (2:0) domaćoj pobjedi Rakowa iz Czestochowe protiv Lecha iz Poznana u susretu 25. kola poljskog prvenstva.

NEUGODNA ISTINA KOJU JE NETKO TREBAO REĆI: /

Bivši Vatreni i zvijezda 'bilih' o glavnom problemu Hajduka - 'Zašto nisu veliki klub?'

Arsenić i Milić odigrali čitavu utakmicu

Tudor je svojim prvim golom u sezoni doveo Rakow u vodstvo u 10. minuti, a igrao je do 85. minute.

Čitavu utakmicu za Rakow odigrao je Zoran Arsenić, dok je Antonio Milić odigrao čitav susret za Lech.

Treći Rakow sada ima 40 bodova, četiri manje uz utakmicu manje od drugog Pogona iz Szczecina, a devet manje od vodeće Legije iz Varšave. Lech je 11. sa 30 bodova.