OKRŠAJ HRVATSKIH TRENERA: / Tudor sredio Jurčića i skočio na četvrto mjesto

Sedmo kolo turskog prvenstva donijelo nam je dvoboj hrvatskih stručnjaka u kojem je Igor Tudor bio uspješniji od Krunoslava Jurčića.

15.10.2016.
21:36
Ivo Čagalj / PIXSELL

Tudorov Karabükspor je kao gost slavio protiv Jurčićeva Adanaspora s 2-1 i skočio na visoko četvrto mjesto, doduše s odigranom utakmicom više od dijela konkurenata. Pogotke za goste u prvom su poluvremenu postigli Abdou Traore i Ermin Zec, nekadašnji napadač Šibenika i Rijeke. Adanaspor je u nastavku smanjio preko Magayea Gueyea koji je bio precizan s bijele točke, ali do boda Jurčićeva momčad nije mogla.

Tudor poslije sedam kola ima četiri pobjede i tri poraza i s 12 je bodova na četvrtom mjestu. Jurčić je, pak, na 13. mjestu sa samo pet bodova i čini se da je pred njim teška borba za ostanak.