Pravilnik o upotrebi kolačića

STRAŠNO

NOVI ŽESTOKI UDAR NA RAKITIĆA: Španjolski mediji napali Vatrenog nakon novog kiksa Barcelone – ‘Je li on uopće bio na utakmici’?

Ivan Rakitić bio je u početnoj postavi Barcelone i igrao je do 63. minute, kad ga je zamijenio Sergi Roberto

Barcelona je na Nou Campu odigrala 2-2 (1-1) s madridskim Atleticom i izgubila korak s Real Madridom u utrci za naslovom prvaka Španjolske, a tri od četiri pogotka pala su iz kaznenih udaraca, a jedini pogodak iz igre bio je autogol.

Ivan Rakitić bio je u početnoj postavi Barcelone i igrao je do 63. minute, kad ga je zamijenio Sergi Roberto. Rakitić je nakon utakmice pobrao žestoke kritike španjolskih medija koji su ga okrivili za nedovoljno zalaganje i “nevidljivost”. Hrvatu su dali najgore ocjene, a komentari na njegovu igru su bili zaista nezavidni.

ProfimediaFoto: Profimedia

Žestoke kritike

“Hrvat uopće nije bio prisutan na utakmici. Loše postavljen, s malo rješenja u obrani i još manje u napadu. Jedina njegova akcija vrijedna spomena bila je kada je uzeo loptu i pucao iz daljine, ali je Oblak to lako obranio. Rakitić nije bio na razini prethodnih utakmica i logično je da ga je Setien prvog zamijenio”, piše tako As o Rakitiću.

Marca je pak dala četvrtu najgoru ocjenu Rakitiću, a oni se također slažu s tim da je bio nevidljiv. “Rakitić je bio nevidljiv. Nikako nije doprinosio igri prema naprijed. Ni ulascima iz drugog plana, ni dijeljenjem lopti s polovice domaćina”, stoji u komentaru Marce.

Mundo Deportivo pak veli da je “jedini Rakitićev doprinos igri Barcelone bio je jedan neprecizni šut iz daljine”.