NOVI VELIKI PROBLEM ZA DALIĆA: / Sjajni Vatreni zbog ozljede otpao pred Austriju i Mađarsku

Dok je Dinamo sinoć slavio, nešto zapadnije jedan Vatreni nije imao svoju večer

8.3.2019.
9:08

Eintracht i Inter su u Frankfurtu odigrali bez golova 0-0, a najveću priliku na utakmici propustio je Marcelo Brozović. Hrvatski reprezentativac je u 22. minuti imao priliku zabiti gol iz jedanaesterca, ali je njegov udarac obranio vratar Trapp. Brozović je za Inter igrao cijelu utakmicu, a Ivan Perišić do 58. minute, kasnije se saznalo, zbog ozljede zadnje lože. Ante Rebić zbog ozljede nije igrao za domaćine.

Razlog za brigu

"Ivan će se brzo oporaviti, on ima takvo tijelo koje mu omogućava da se brzo oporavi. Riječ je o zamoru materijala i ne mislim da se radi o težoj ozljedi", rekao je trener Intera Luciano Spalletti o ozljedi Vatrenog.

Pojavili su se tako novi problemi za Zlatka Dalića. Nisu to dobre vijesti za Hrvatsku budući da je uoči ogleda s Azerbajdžanom i Mađarskom izvan stroja i drugo krilo. Javlja se tako prilika za Vlašića, Pjacu i Josipa Brekala.