U posljednjem susretu šestog kola njemačkog nogometnog prvenstva HSV je u Hamburgu poražen od Eintrachta iz Frankfurta 1-2 ostavši prikovan na začelju Bundeslige.

29.9.2014.
6:49

HSV niti u šestom susretu nije uspio doći do prve pobjede, no barem je postigao prvi pogodak sezone. Nažalost, navijača Hamburga 20-tak minuta prekasno jer je HSV postavio novi neslavni rekord Bundeslige. Prvi pogodak sezone postigao je tek nakon 508 minuta. HSV je do prvog gola stigao tek u drugom poluvremenu šestog kola. Dosadašnji rekord držao je Bochum koji je u 1979. godine otvorio sezonu sa 474 minute bez postignutog gola.

Eintracht je do pobjede došao golovima Harisa Seferovića (44) i Lucasa Piazona (90), dok je strijelac za domaćine bio Nicolai Mueller (58).

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

U ranije odigranom susretu Augsburg je pobijedio berlinsku Herthu 1-0 golom Paula Verhaegha iz jedanaesterca u 27. minuti.

Na ljestvici vodi Bayern sa 14 bodova, Borussia Moenchengladbach ima 12, a Bayer Leverkusen 11 bodova. HSV je posljednji s dva boda.