NOVA UVJERLJIVA POBJEDA PARIŽANA: / Cavani dvostruki strijelac, PSG zabio 43 gola u 13 kola

PSG je u 13. kolu stigao do 11. pobjede u prvenstvu. Sa 4-1 na svom su terenu pobijedili momčad Nantesa.

18.11.2017.
19:25

Gosti su više od pola sata odbijali napada Parižana, a onda je u 38. minuti mrežu Nantesa načeo Cavani na asistenciju Pastorea. Samo četiri minute kasnije Di Maria je ubacio loptu u šesnaesterac, nitko ju nije dirao i prevarila je vratara gostiju te završila u mreži za 2-0.

Pastore se i sam upisao u strijelce u u 65. minuti, a prije toga je u 60. minuti Nakoulma smanjio na 2-1. Konačnih 4-1 postavio je Cavani svojim drugim golom na utakmici.

PSG je tako povećao svoju prednost ispred Monaca na šest bodova te deset ispred Lyona. Parižani su tako zabili čak 43 gola nakon 13 odigranih kola Ligue 1.