NOVA POBJEDA MODRIH NA PRIPREMAMA: / Suparnik iz Ukrajine pao pod naletima Dinama

Nogometaši Dinama svladali su ukrajinski klub Vorskla Poltava u trećoj pripremnoj utakmici za novu sezonu.

7.7.2017.
20:06

Jedini strijelac na utakmici u 1-0 pobjedi bio je Armin Hodžić koji je zabio u 13. minuti susreta na asistenciju Antolića iz slobodnog udarca.

OVAKO SU MODRI STIGLI DO SLAVLJA: Pogledajte detalje Dinamove pobjede protiv Vorskle

Nakon pobjede protiv Mure (4-0), poraza od Tosna (0-1) i ovog ogleda, završnu pripremnu utakmicu u Sloveniji Dinamo će odigrati u subotu sa češkim klubom Slovacko s počekom u 18 sati.

Dinamo - Vorskla Poltava 1-0

Dinamo: Livaković (od 72. Mikulić) – Stojanović, Sigali, Benković, Lecjaks - Antolić, Moro - Fiolić (od 26. Guilherme), Sammir, Fernandes - Hodžić; drugo poluvrijeme: Livaković - Stojanović (od 55. Matel), Sigali (od 55. Rrahmani), Lešković, Lecjaks (od 55. Sosa) - Moro (od 55. Pivarić), Antolić (od 55. Knežević) - Guilherme, Sammir (od 55. Gojak), Fernandes (od 68. Soudani) - Hodžić (od 55. Henriquez)

Vorskla Poltava: Shust, Perduta, Chyzov, Dallku, Sapai, Rebenok, Chesnakov, Skliar, Kadymian, Sharpar, Kolomoiets

Žuti kartoni: Stojanović, Benković, Sigali, Rrahmani

Strijelci: 1:0 Hodžić (13.)