NOĆ KAD JE LOVREN BACIO KLOPPA U TRANS: / 'To je bilo najboljih 30 minuta moje trenerske karijere'

Trener Liverpola Jürgen Klopp otkrio je kako mu je nevjerojatan prošlosezonski preokret protiv njegova bivšeg kluba Borussije Dortmund najbolji trenutak u dosadašnjoj karijeri.

30.12.2016.
10:10
AFP, LLUIS GENE

U prvoj utakmici četvrtfinala Europske lige dvije su momčadi u Dortmundu odigrale neodlučeno 1-1, a tjedan dana kasnije se uzvrat pretvorio u pravu dramu. Borussia je u 57. minuti povela s 3-1 i činilo se da juri prema polufinalu, a onda je uslijedilo nevjerojatnih pola sata Liverpoola koji je zabio tri gola i prošao dalje. Pobjednički pogodak je u sudačkoj nadoknadi postagao naš Dejan Lovren, donijevši erupciju odševljenja Anfieldu i bacivši Kloppa u trans.

KOJI LIK: /

Klopp na genijalan način objasnio zašto je Guardiola prisustvovao Liverpoolovoj utakmici

KOJI LIK: /

'Stvarno sam sretnik'

Njemački stručnjak je u razgovoru za Liverpool Echo priznao da mu je to bilo najboljih 30 minuta u cijeloj trenerskoj karijeri.

"Stvarno sam sretnik. I u Mainzu i u Dortmundu sam imao prekrasnu atmosferu, ali posljednjih pola sata na Anfieldu te večeri je najbolje što sam iskusio. Kad pogledamo unatrag, Liverpool je u tom trenutku bio nezaustavljiv. Sigurno nikad nećemo zaboraviti tu noć", istaknuo je Klopp.