OGLAS

NJEMAČKA – SRBIJA 1-1: / Barcelonina meta potvrdila klasu prvim pogotkom u dresu reprezentacije

Pred Njemačkom i Srbijom teški su ispiti u kvalifikacijama za Euro

20.3.2019.
22:50

Nogometaši Njemačke i Srbije remizirali su odigravši 1-1 u prijateljskom ogledu pred svoje kvalifikacijske oglede za odlazak na Svjetsko prvenstvo. Po pogodak u svakom poluvremenu vidjela je publika na Volkswagen Areni na kojoj je svoje navijače prvo razveselio gost.

Strijelac za Srbiju bio je Eintrachtov sjajni napadač Luka Jović. Trenutačno drugi strijelac njemačke Bundeslige i napadač za kojeg interes pokazuje Barcelona precizan je bio udarcem glave u 12. minuti. Prvi mu je to pogodak za reprezentaciju u četvrtom nastupu.

Maksimović spasio gol

Na konačnih 1-1 izjednačio je Leon Goretzka u 69. pogodivši desnom nogom s petnaestak metara udaljenosti od gola.

Treba spomenuti i da je nakon što je Sane petom proigrao Gündoğan loptu s crte pred već svladanim Dmitrovićem izbio Maksimović, inače i asistent za uvodni gol na utakmici. U trećoj minuti produžetka utakmice pocrvenio je Pavkov.

Njemačka kvalifikacije za Euro 2020. otvara gostovanjem kod Nizozemske u nedjelju, dok Srbija u ponedjeljak ide na noge Portugalu.