NIZOZEMSKI HEROJ NA KORAK OD OGROMNOG ČUDA POSTAO TRAGIČAR: / 'Ovo je jako okrutno'

'Ovo je bilo jako okrutno jer smo bili vrlo blizu, ali presudila je zadnja sekunda'

9.5.2019.
8:34

Tottenham je izbacio Ajax i prošao u finale Lige prvaka.

U spektakularnoj utakmici u uzvratu polufinala Lige prvaka nogometaši Tottenhama spektakularnim preokretom izbacili su Ajax i prošli u finale. Ajax je nakon prvog poluvremena vodio 2:0, ali čudesnom predstavom u drugom dijelu Spursi su preokrenuli na 3:2 i izborili finale protiv Liverpoola u Madridu.

Šokantno ispadanje

Nakon susreta u Ajaxu od tuge nisu mogli doći k sebi. Trener nizozemske momčadi Erik ten Hag nije skrivao tugu.

'Ovo je bilo jako okrutno jer smo bili vrlo blizu, ali presudila je zadnja sekunda. Rekao sam igračima na poluvremenu da nije ništa gotovo jer je Tottenham uvijek vjerovao u preokret, vidjelo se to na njima', rekao je Ten Hag.

'Žao mi je što nismo postigli treći gol, kada je bila prilika. Pogotovo jer smo bili bolji nego u prvoj utakmici, ali ne mogu nikoga kriviti', poručio je nizozemski trener.