NIKO KOVAČ DO 81. DRŽAO NOVU VODEĆU MOMČAD NA KONOPCIMA: / A onda mu se na kraju dogodila noćna mora

Kovačev Monaco sve prosuo u završnici

19.9.2020.
23:36

U 4. kolu prvenstva Francuske Monaco, kojeg vodi hrvatski trener Niko Kovač, u subotu je navečer u gostima kod Rennesa izgubio s 1:2, iako je do 81. minute vodio pogotkom Wissama Ben Yeddera (28). No, u završnici susreta Steven N'Zonzi (81) i Adrien Truffert (90+2) donose preokret i pobjedu domaćinu, koji je privremeno izbio na prvo mjesto prvenstvene ljestvice.

ODLIČAN START KOVAČA U FRANCUSKOJ: /

Monaco iščupao sva tri boda u jako teškoj utakmici

Lensu i treća pobjeda

Nogometaši Lensa upisali su treću pobjedu u nizu nakon što su u subotu u 4. kolu na domaćem terenu svladali Bordeaux s 2:1. Za Lens su zabili Ignatius Ganago (47) i Gael Kakuta (59-PEN), a strijelac za goste bio je Samuel Kalu (90+5).

Bordeaux je od 58. minute imao igrača manje jer je isključen Paul Baysse, a hrvatski veznjak u redovima Bordeauxa Toma Bašić napustio je igru u 26. minuti zbog ozljede.