NEVIĐENA DRAMA U PARIZU: / United sumnjivim penalom u zadnjim sekundama izbacio favoriziranog domaćina!

Manchester United je u dramatičnoj završnici izborio četvrtfinale Lige prvaka

6.3.2019.
23:02

Nogometaši Manchester Uniteda izborili su četvrtfinale Lige prvaka nakon dramatične pobjede od 3-1 na Parku prinčeva. Francuzi su u prvoj utakmici slavili s 2-0, što im u konačnici nije bilo dovoljno za prolaz.

Međutim, utakmica je bila puno napetija nego što se očekivalo. United je nakon velike pogreške Kehrera došao u vodstvo već u 2. minuti preko Romelua Lukakua. Samo deset minuta kasnije Juan Bernat je poravnao nakon asistencije Mbappea, ali United je u 30. ponovo vodio.

Ponovo je pogotku kumovala velika pogreška domaćih – Buffon je neobjašnjivo ispustio slabi udarac Rashforda, a ponovo je najbrži bio Lukaku i Unitedu je tada trebao samo jedan pogodak za prolaz.

Utakmicu je na kraju odlučio jedanaesterac u trećoj minuti sučevog dodatka – nakon intervencije VAR-a suđen je penal zbog ruke Kimpembea, a siguran je s bijele točke bio Marcus Rashford. Manchester je tako prošao u četvrtfinale zbog većeg broja pogodaka u gostima!