NEPODNOŠLJIVA LAKOĆA: / Goropadni Bayern sredio branitelja naslova

Nogometaši Bayerna nastavljaju gaziti sve suparnike redom na nacionalnoj razini.

27.10.2015.
22:32

Bayern je na Volkswagen Areni deklasirao domaći Wolfsburg s 3:1 i bez ikakvih poteškoća izborio plasman u osminu finala. Aktualni njemački doprvak bio je potpuno nemoćan i već je u prvom poluvremenu primio sva tri gola. Douglas Costa je zabio u 15. minuti, a potom se dvaput u strijelce upisao Thomas Müller. U sudačkoj je nadoknadi poraz Vukova ublažio Andre Schürrle.

Eintracht ispao od trećeligaša

Podsjetimo, prošli je mjesec Wolfsburg doživio debakl protiv Bayerna i u Bundesligi. Bavarci su pred svojim navijačima slavili s 5:1, a svih je pet golova u samo devet minuta postigao Robert Lewandowski kojeg u utorak nije bilo među strijelcima.

Spomenimo da se za senzaciju dana pobrinuo trećeligaš Erzgebirge Aue koji je na svome terenu izbacio prvoligaša Eintracht Frankfurt (1:0). Mainz je, pak, kod kuće poražen od drugoligaša 1860 Münchena s 2:1, dok je regionalni ligaš Unterhaching izbacio drugoligaša RB Leipzig (3:0).