NEMA KRAJA KRIZI REAL MADRIDA: / Modrić i društvo nisu pobijedili ni na četvrtom gostovanju zaredom

Naš Luka Modrić je igrao za Real Madrid do 76. minute kada je u igru ušao drugi hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

7.1.2018.
22:45

Kriza nogometaša Real Madrida nastavljena je i nakon kratke blagdanske stanke. U 18. kolu španjolskog prvenstva europski prvak je na gostovanju kod Celte odigrao samo 2-2. Četvrto je to uzastopno ligaško gostovanje na kojem Zidaneova momčad nije uspjela doći do pobjede.

NOVA GODINA, STARI MESSI: /

Genijalni Argentinac odveo Barcelonu do nove pobjede i izjednačio se s Gerdom Müllerom

Navas obranio penal

Celta je povela u 33. minuti pogotkom Daniela Wassa koji je nakon proigravanja Iaga Aspasa prebacio i matirao Keylora Navasa. Međutim, samo pet minuta kasnije prednost je bila na strani Reala, a dvostruki je strijelac bio Gareth Bale, najprije na proigravanje Isca, a potom i Tonija Kroosa. Bale je izravno sudjelovao u 11 Realovih golova u posljednih 13 utakmica koje je odigrao (sedam golova, četiri asistencije).

U 71. minuti je sudac pokazao na bijelu točku nakon što je Navas u kaznenom prostoru srušio Aspasa. Koju sekundu kasnije se, međutim, Realov vratar iskupio i obranio jedanaesterac Aspasu. Prednost Madriđani, ipak, nisu uspjeli sačuvati do kraja: u 82. minuti je Wass nabacio s desne strane, a Maxi Gomez glavom svladao kostarikanskog golmana.

Naš Luka Modrić je igrao za Real do 76. minute kada je u igru ušao Mateo Kovačić. Real Madrid je i dalje na četvrtom mjestu s 32 boda, čak 16 manje, uz odigranu utakmicu manje, od vodeće Barcelone. Ispred Reala su na ljestvici i Atletico Madrid i Valencia.