NEĆETE VJEROVATI KAKVU SU KOREOGRAFIJU IZVELI NAVIJAČI U BERLINU: / Ovako nešto još nije viđeno

Bila je to golijada na Olimpijskom stadionu u kojoj su tri gola pala u zadnjih pet minuta

9.11.2019.
18:14
Profimedia/Screenshot

Nogometaši RB Leipziga slavili su u 11. kolu Bundeslige u subotu navečer u gostima kod Herthe u Berlinu s 4:2 i probili se na drugo mjesto ljestvice.

BAYERNOVA MEGAZVIJEZDA OTKRILA NAJVEĆI PROBLEM U SVLAČIONICI: /

Velikom istinom izazvao potrese u Bavarskoj i obranio Niku Kovača

Bila je to golijada na Olimpijskom stadionu u kojoj su tri gola pala u zadnjih pet minuta, a Timo Werner je s dva gola odveo momčad iz Istočne Njemačke do trijumfa i drugog mjesta na ljestvici sa bodom manje od vodeće Borussije (M). Zanimljivo, ali Werner je igrač koji je direktno doprinio, odnosno utjecao na 104 gola RB Leipziga u svim natjecanjima.

Pravi spektakl na Olimpijskom stadionu priredili su navijači Herthe koji su priredili nevjerojatnu, još neviđenu koreografiju na dan 30. obljetnice pada Berlinskog zida...

Augsburg je slavio s 1:0 kod "fenjeraša" Paderborna golom Maxa (41), a hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj odigrao je cijelu utakmicu za goste.U kolu prepunom gostujućih pobjeda Union Berlin je pobijedio kod Mainza s 3-2, a jedini bod za domaće klubove osvojio je Schalke u Gelsenkirchenu protiv Fortune (3:3).

U velikom derbiju navečer igraju Bayern i Borussia (D).

Hertha Berlin 2 Mittelstadt (32), Selke (90+2) RB Leipzig 4 Werner (38pen, 90+1), Sabitzer (45+1), Kampl (86)

Mainz 2 Onisiwo (81), Brosinski (90+4) Union Berlin 3 Brosinski (30-ag), Andersson (45+3, 51)

Schalke 04 3 D. Caligiuri (33), Kabak (67), Serdar (79) Fortuna Dusseldorf 3 Hennings (62pen, 74, 85)