Utakmica 24. kola Primere između domaćeg Villarreala i Celte bila je prekinuta u 87. minuti nakon što su domaći navijači u teren ubacili suzavac.

16.2.2014.
11:55

Incident se dogodio pri vodstvu Celte od 1:0. Utakmica je ipak dovršena,a na kraju su gosti pobijedili s 2:0.

Iako je domaća momčad, poglavito u drugom poluvremenu, imala inicijativu, do pogotka je u 83. minuti stigla družina iz Viga. Fabian Orellana lijepo je poentirao glavom nakon slobodnog udarca.

Nedugo nakon toga, jedan nasilni navijač bacio je na travnjak suzavac koji je izazvao pravu pomutnju, na terenu i još više na tribinama, pa je sudac brzo poslao igrače u svlačionicu, a gledatelji su napustili stadion.

Marca piše kako u Villarrealu bili vrlo ljuti, jer je njihov stadion bio poznat po tome da se na njemu ranije nisu događali nikakvi incidenti.

Nakon prekida koji je potrajao nešto dulje od 20 minuta, dvoboj je ipak nastavljen. Nolito je u 90. minuti zabio drugi gol za Celtu koja je tako nastavila uspješnu seriju, jer je osvojila 10 od mogućih 12 bodova u zadnje četiri runde.