NAVIJAČI RIJEKE NAPRAVILI ČUDO U ŠKOTSKOJ: / Armada ostavila domaćina u nevjerici

Na samom početku utakmice dogodila se zanimljivca scena

15.8.2019.
21:19
Nel Pavletic/PIXSELL

Rijeka je sjajno krenula u uzvratni dvoboj trećeg pretkola Europa lige protiv škotskog Aberdeena. Nakon domaćeg 2:0 vodstva, Rijeka je na gostovanju povela rano, već u desetoj minuti zabio je Lončar i praktički gurnuo svoju ekipu na korak od sljedeće faze. Nešto kasnije u 32. minuti povisio je Čolak, a u međuvremenu je domaćin zaradio i crveni karton.

TA DIVNA ŠKOTSKA NOĆ: Riječani su pomeli Škote na terenu, ali i na tribinama

Na samom početku utakmice dogodila se zanimljivca scena. Naime, mala skupina navijača Rijeke uspjela je nadglasati mnogobrojnu domaću publiku, koje se okupilo sigurno više od deset tisuća.

Spomenimo i kako je nakon pogotka Rijeke na stadionu zavladao muk, a čuli su se samo armadaši te da je nakon drugog gola navijačka skupina zapjevala 'Klošar sam u duši', što se također orilo stadionom.

22.08.2017., stadion Rujevica, Rijeka - Uzvratna utakmica doigravanja za ulazak u UEFA Ligu prvaka, HNK Rijeka - FC Olympiacos. Armada, navijaci Rijeke. Photo: Nel Pavletic/PIXSELL