Najbolji mladi nogometaš svijeta, Brazilac Neymar, pogođen je u glavu nepoznatim predmetom u prvoj utakmici osmine finala Cope Libertadores, koje Santos brani naslov pobjednika.

26.4.2012.
10:46

Svega minutu nakon što je Bolivar poveo s 2:1 u prvoj utakmice osmine finala Cope, domaći su navijači pod svaku cijenu htjeli spriječiti da Santos stigne do novog izjednačenja, pa su tako najboljeg igrača gostujućeg sastava, Neymara, pogodili predmetom u glavu kada je ovaj krenuo izvesti korner.

Neymar se odmah po udarcu srušio na travnjak i primio za usta u koja je najvjerojatnije i pogođen nepoznatim predmetom. Nakon nekoliko minuta pružanja liječničke pomoći Brazilac se ustao i odradio posljednjih 10-ak minuta utakmice.

Inače, susret je na kraju završen rezultatom postavljenim netom prije nemilog događaja, 2:1.