NAVIJAČI ENGLESKOG VELIKANA U OČAJU SU PROMATRALI KAKO TRPA VATRENI: / 'Pašalić je za Neymara Rapaić'

Ovakav nastup ne može proći nezapaženo pa je na društvenim mrežama Mario Pašalić postao glavna tema

15.7.2020.
8:20

U 33. kolu talijanske Serije A Atalanta je na svojem terenu pobijedila Bresciju rezultatom 6:2 i napredovala na drugo mjesto ljestvice, a prvo ime domaće momčadi bio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić koji je postigao tri gola.

Atalanta je povela već u drugoj minuti utakmice, a pogodak je postigao Pašalić koji je nakon dodavanja Malinowskog neobranjivo pogodio udarcem s ruba kaznenog prostora.

Vatreni je u 55. minuti zabio za 5:1, a samo dvije minute kasnije dolazi do “hat-tricka” i ukupno devet golova za momčad iz Bergama ove sezone. Njegove golove možete pogledati OVDJE.

ATALANTA RAZBILA BRESCIJU I DOŠLA NA DRUGO MJESTO, ČUDESNI PAŠALIĆ ZABIO HAT-TRICK: /

Vatreni odigrao utakmicu za pamćenje

Mnoštvo reakcija

Naravno, ovakav nastup ne može proći nezapaženo pa je na društvenim mrežama Mario Pašalić postao glavna tema. Kao i dosad, navijači Chelseaja su u očaju gledali ova njegova tri pogotka. Kao što znamo, Chelsea je prodao Pašalića Atalanti za 15 milijuna eura, što je za njih premala cijena.

Vrlo "jaku" objavu na tu temu imale su i Nogometne ikone koje su konstatirale da je "Pašalić za Neymara Rapaić". Pogledajte kakve su bile reakcije s društvenih mreža.