PAŠALIĆ I ATALANTA NASTAVILI GAZITI TALIJANSKOM LIGOM: / Samo im malo nedostaje za nevjerojatno drugo mjesto

Sjajna Atalanta sad je na trećem mjestu Serie A koje vodi u Ligu prvaka, ali je samo dva boda iza drugoplasiranog Lazija.

8.7.2020.
23:45

Nevjerojatan niz od 12 pobjeda nastavila je Atalanta koja je svladala Sampdoriju s 2:0 u 31. kolu Serie A. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić započeo je utakmicu, ali je igrao samo do 70. minute.

Šteta jer je propustio vatromet. Toloi je u 75. minuti nakon kornera glavom zabio za vodstvo momčadi iz Bergama, dok je Muriel iz daljine sjajno pogodio u 85. minuti. Boško Šutalo ušao je u igru za Atalantu u 86. minuti umjesto Zapate.

Sjajna Atalanta sad je na trećem mjestu Serie A koje vodi u Ligu prvaka, ali je samo dva boda iza drugoplasiranog Lazija. Modro-crni stroj ne misli se zaustaviti pa ni to drugo mjesto nije nemoguća misija do kraja sezone.

Slavlja Napolija i Rome

Roma je na svom Olimpicu, također uz puno muke, došla do pobjede nad Parmom (2:1), a pobjednički gol postigao je Veretout u 57. minuti. Roma se trijumfom probila na peto mjesto s istim brojem bodova kao i Napoli (51), dok je Milan, unatoč senzacionalnoj pobjedi nad Juveom u utorak, pao na sedmo mjesto. Nikola Kalinić nije nastupio za Romu.

Nogometaši Napolija svladali su u gostima Genou s 2:1 i opet došli na peto mjesto. Dries Mertens (45+1') i Hector Lozano (66') donijeli su pobjedu Napolitancima, dok je strijelac za domaćine bio Goldaniga (49').

IBRA UNIŠTIO RONALDA: /

CR7 ga provocirao, Šveđanin mu uzvratio golom i urnebesnim potezom pokazao što misli o njemu

Fiorentina i Cagliari su u Firenci odigrali 0:0. Milan Badelj je igrao do 60. minute za domaćine, a Marko Rog do 62. minute za goste.