NAPOLI SE POIGRAO SA FROSINONEOM KOD KUĆE: / Dva pogotka Milika za veliku pobjedu

Nogometaši Napolija razbili su Frosinone pred svojim navijačima

8.12.2018.
17:22

Nogometaši Napolija bez ikakvih su problema pred svojim navijačima svladali Frosinone sa 4-0 (2-0) u prvoj od tri subotnje utakmice 15. kola talijanske Serie A, čime su se zadržali na drugom mjestu sa osam bodova zaostatka za vodećim Juventusom.

Poljak Piotr Zielinski načeo je mrežu gostiju u 7. minuti. Alžirac Adam Ounas povećao je prednost Napolija na 2-0 u 40. minuti, a uvjerljivu pobjedu momčadi Carla Ancetottija s dva je pogotka u nastavku donio poljski napadač Arkadiusz Milik, strijelac u 68 i 84. minuti.

Za Napoli je od 75. minute zaigrao Marko Rog koji je zamijenio domaćeg kapetana Lorenza Insignea.Stipe Perica je ostao na klupi Frosinonea. U subotu su na rasporedu još dvije utakmice, a sastaju se Cagliari - Roma (18.00) i Lazio - Sampdoria (20.30).